Новорічний марафон

2 груд. 2019
02 грудня в нашому ліцеї стартував новорічний марафон для учнів 1-2 класів

Учням 1-2 класів був представлений адвент-календар. Адже кожному хочеться наблизити чарівний час - свято Нового року.

Діти написали листа Святому Миколаю (деякі зробили це за допомогою малюнка) та надіслали його голубом по складному лабіринту.

День другий.
Зранку, згідно календаря, діти отримали завдання - прикрасити лісову красуню. Другим завданням була спільна колективна робота. Умілі рученята створили гігантського сніговика із долоньок.

День третій.
Перше, що потрібно було зробити згідно календаря - розфарбувати картину за номерами. Упорались швидко.
Далі всіх чекала прогулянка на свіжому повітрі. Діти отримали завдання "прикрасити" сніжне полотно візерунками. Ось тут розпочалось справжнє змагання!!!! Кожен намагався на своїй сніговій ділянці створити малюнок власними ніжками.

День четвертий.
Спочатку виготовили аплікацію. Це був олень, на якому дід мороз приїде з Лапландії. Вийшло так забавно!
А потім була улюблена колективна робота! Створення ялиночок з конструкторів ЛЕГО. Було гаряче!

День п'ятий.

Отримали разнорівневі завдання:

1. Сполучити цифри та отриманий малюнок розфарбувати. Справились!!

2. Прикрасити ялинку пластиліновими кульками. Вийшло просто супер!!!

3. Прикрасити дерево сніжком. Самі погляньте, це має казковий вигляд!!!

Дітям дуже сподобалось працювати колективно, отримали позитивний настрій і з радістю чекають Нового року.