Районний міні-турнір з футзалу

19 груд. 2020
19 грудня учні нашого закладу взяли участь в районних спортивних змаганнях присвячених 50-річчю з Дня заснування Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи

Сьогодні наші учні взяли участь в спортивних змаганнях з футзалу, які проводилися в Золочівській дитячо-юнацькій спортивній школі до ювілейної дати її заснування. Маленькі спортсмени мали можливість проявити себе, добре провести час, відстояти честь свого ліцею. Вітаємо наших хлопців та вчителя фізичної культури Сойко Д.В. з ІІІ місцем.

Золочівський селищний голова Коваленко Віктор Миколайович вручив  нагороди переможцям та солодкі подарунки.

Від імені адміністрації закладу, батьків та учнів висловлюємо В.М. Коваленку щиру подяку за підтримку фізкультурно – спортивного руху в нашому районі.