"Чарівна подорож країнами світу"

24 груд. 2020
24 грудня в ліцеї пройшов Новорічний вогник для учнів 6-10 класів.

Саме в цей час ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися , учням потрібно було створити новорічну атмосферу – прикрасити ялинку, зал, підготувати подорож до країни, яку під час жеребкування дісталася класу.

Цікава і змістовна була подорож  «країнами світу». Спочатку учні 8 класуразом з ведучми та  глядачами вирушили на кораблі до  Італії. Там зустрів їх запальний АдріаноЧелентано (Івасюк Олександр) зі своєю танцювальною групою. Наступноюкраїною була Швеція. Гурт «АББА» зустрів всіх новорічною англійською піснею  у виконанні  дівчат 6 класу Єрьоміної Ярослави  та Паулик Кіри.   Далі корабель поплив до  Іспанії. Всі знають,що іспанці добре танцюють. То ж учні 7 класу всім присутнім подарували запальний танок. А от в  Ізраїлі було цікаво подивитися сценку «Зустріч нового року в єврейській родині», яку представляли  учні  8 класу. Потім  всіх присутніх  чекала новорічна зустріч  на берегах Великої Британії. Учні 9 класу подарували запальний  новорічний танокСанта Клаусів.

На цьому «віртуальна» подорож закінчилася,  і всі присутні з ведучими повернулися до України. Свято продовжувалося: учні 6 класу подарували пісню «З Новим роком в добрий час», дівчата  8 ,9 ,10 класів привітали всіх присутніх з Новим роком сучасним танком. Настя Вакуленко подарувала пісню «З Новим роком, Україно». Навіть незрівняна Вєрка Сердючка  (Серіков Ростислав) зі своєю мамою (Унгурян Володимир)  завітала на свято.

Закінчилося свято привітанням від Діда Мороза і Снігуроньки і новорічними побажаннями , що прозвучали у пісні «З Новим роком! З Різдвом!». Всі присутні отримали багато приємних емоцій і вражень.