«Славетні жінки України»

26 лют. 2024
26 лютого для учнів 5 і 9 класів була провдена виховна година, присвячена Дню української жінки

25 лютого - День української жінки - свято, засноване на честь дня народження найвідомішої української письменниці та громадської діячки Лесі Українки.

Хто така жінка? Це – загадка, яку постійно намагаються відгадати поети, художники, скульптори та інші митці. Але все марно, бо  жінка – це вічна таємниця!

Чимало жінок, які прославляли нашу рідну землю, увійшли в її історію як будівничі, творці, взірці жіночності, історичні постаті. Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в піснях і віршах образ матері берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім'я. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і велич справ. Творцем історії є народ, але окреме місце в ній відводиться видатним особистостям.

Сьогодні для учнів 5 і 9 класів дистанційно була проведена виховна година «Славетні жінки України». Діти переглянули змістовну презентацію, відео «Славетні жінки України», прослухали вірші про жінку та пісню Скрябіна «Мам».

Українське свято Дня української жінки відображає не лише національну красу українського жіноцтва, але й його велич, силу, мужність і готовність до самопожертви та героїчної боротьби за своє.

Українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла. Вони боронять рідну країну, допомогають армії в тилу, наближаючи перемогу.

Міцності духу, нев'янучої краси, мирного майбутнього і жіночого щастя Вам дорогі жінки!