Освітній процес

Діяльність КЗ "Івашківський ліцей" спрямована на забезпечення реалізації права громадян на доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти, створення умов для її здобуття на рівні Державних стандартів, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку села, запитів громадян.

Навчання здійснюється за семестровою системою.

Враховуючи потреби учнів, бажання батьків та можливості ліцею, у 10 та 11 класах був сформований філологічний профіль навчання.  Навчальний час  рівномірно розподілений між навчальними предметами. Основними напрямками диференціації є розширення вивчення окремих предметів в 10 та 11 класах, введено додаткові уроки з англійської мови та історії України.

Важливою передумовою розвитку профільної школи є якісна організація допрофільної підготовки, яка передбачена для учнів 10 та 11 класів.

В КЗ "Івашківський ліцей" в 2023/2024  навчальному році в 11-ти класах навчається 42 учня

·        1-4 класи -12 учнів

·        5-9 класи – 23 учня

·        10-11 класи –  7 учнів

До складу мікрорайону, який обслуговує заклад, входять такі села: Івашки,   ст. Одноробівка, Басове.

Головна мета закладу виховувати комунікабельну особистість і патріота України.