"Спротив тривавє".

26 лют. 2024
26 лютого для учнів 6 і 11 класів дистанційно була проведена виховна година, присвячена Дню спротиву окупації Автономної республіки Крим та місту Севастополь

Сьогодні згадуємо та вшановуємо мужність тисяч кримців, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

24 лютого 2014 року кораблі військово-морського флоту РФ, які охороняли морську акваторію в районі проведення Сочинської олімпіади, прийняли на борт у Новоросійську російських військовослужбовців без розпізнавальних знаків разом із бойовою технікою та вийшли курсом на Севастополь.

25 лютого будівлю Верховної Ради Автономної Республіки Крим у Сімферополі пікетували близько 400 проросійськи налаштованих людей. Вони вимагали зняти державну символіку України, а ще – провести позачергову сесію, на якій прийняти рішення про референдум за незалежність Криму.

Щоб не допустити такого розвитку подій, 26 лютого під стінами парламенту Криму відбувся проукраїнський мітинг. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей вийшли на мирний протест, щоб чинити спротив російській окупації та підтримати цілісність України.Мітинг зібрав від 5 до 10 тисяч учасників. Завдяки зібранню того дня кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», – говорить народна мудрість.

Ми повинні пам'ятати свою історію, саме тому сьогодні у нашому  ліцеї  для учнів  6 і 11 класів дистанційно пройшла виховна година "Спротив тривавє".