"Весну і жінку славимо щиро"

8 бер. 2024
8 березня в закладі святкували Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки, матусі, бабусі, дівчатка! Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаємо вам весняного настрою, вічної молодості, нескінченного щастя і міцного здоров'я. Нехай всі квіти світу розквітають для вас, а на обличчі завжди красується усмішка. З любов'ю, учні КЗ "Івашківський ліцей" підготували відео ролик для жінок,бабусь, мам, сестричок з Міжнародним жіночим днем.

Учні 3 - 7 класів приготували своїм матусям весняні подарунки і взяли участь у виставці робіт "Подарунок мамі"

До прекрасного весняного свята Міжнародного жіночого дня 8 Березня учнівська організація ШДР «Ровесник» підготувала  жінкам- вчителям святкову программу «Усім жінкам присвячується». Президент ШДР «Ровесник» Єрьоміна Ярослава, вона ж і ведуча, вітала жінок – вчителів зі святом весни. На заході була проведена гра «Супер – Жінка». Потрібно було відповісти на 20 різноманітних запитань, розгадати загадки, ребуси, стоп-кадри, назви мультфільмів та фільмів та інше . Активними учасниками були директор ліцею Івасюк Ю.В. та вчителі Одновол К.А., Світлична Ю.В. та Федорова К.О. Перемогу здобула Івасюк Юлія В’ячеславівна, отримала звання «Супер – Жінка». Наші вітання.
Учнівська організація ШДР "Ровесник" підготувала вітання "Весну і жінку славимо щиро" для інок - вчителів.
Було весело, цікаво і головне, що всі зібралися разом, поспілкувалися хоч і дистанційно. Дякуємо ШДР «Ровесник».

Відео вітання з Міжнародним жіночим днем

Виставка робіт "Подарунок мама"

Відео "Весну і жінку славимо щиро"