Х_ФАКТОР У ШКОЛІ!

3 бер. 2012
У навчальному закладі проходив конкурс вокальних талантів «Х – ФАКТОР»

З метою виховання ціннісного ставлення до себе і свого «Я»; до культури й мистецтва в нашому навчальному закладі нещодавно проходив конкурс вокальних талантів «Х – ФАКТОР».  За  декілька тижнів до його проведення учні мали змогу зареєструватися на кастинг, заповнивши анкети, обрати стиль музики та пісню.

До цього урочистого свята наша школа готувалася дуже серйозно, адже такий суто вокальний проект  ми реалізовували в школі вперше.

Усі учасники  надзвичайно хвилювалися перед публікою, але все негативне розвіювалося під шалені оплески присутніх у залі. Варто визначити, що найяскравішими зірочками  «Х – ФАКТОРУ» стали: Петраков В. і Стороженко В. з піснею «Смерека», Колісник В. «День рожденья», Скрипка В. «Палала», Оберемок І. та Болехан Л. «Капелька» і Новікова М. «Больно». Призерами стали найартистичніші, найталановитіші вокальні майстри, які надзвичайно володіли настроєм та емоціями публіки. Ними були Фролова Аня «Желаю» (3 місце),  Дмитренко Дар’я та Козейчук Вікторія «Червона рута» (2 місце) і Подорога Олена « Пісня солов’їна» (1 місце).

Неодмінно усі отримали масу дивовижних вражень та заряду мегапозитиву,  встигли вже побудувати плани на «кар’єрне майбутнє».

Кожен з учасників конкурсу  був нагороджений грамотами, а переможці – ще й цінними призами.

Отже, свято вдалося на славу, у чому велика заслуга оргкомітету учнівського самоврядування  «Ровесник» Івашківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, адже саме за ініціативи  нашої молоді та активу дитячої організації позакласна робота нашого закладу невпинно «бурує».