"Пес Патрон застерігає"

4 квіт. 2023
04 квітня учні нашого закладу долучилися до написання радіодиктанту «Спільно до безпеки».

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройшов радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.
Диктант організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності.
Учні нашого закладу долучилися до написання радіодиктанту «Спільно до безпеки». Під час написання діти повторили набуті знання, як поводитися із вибухонебезпечними предметами. Цікавим та незвичайним було, що диктант звучав голосом Пса Патрона, справжнього експерта з мінної безпеки. Персонажа озвучував актор Михайло Карпань. Тема диктанту – безпечна поведінка з мінами та нерозірваними боєприпасами.
Цитата з диктанту: Часто-густо міни і снаряди неможливо помітити, бо вони зеленого, сірого та коричневого кольорів, добре замасковані у землі, присипані листям або приховані у кущах чи гіллі. Тому запам’ятай три найважливіші правила безпеки: не підходь, не чіпай, 101 набирай!
Тож наші учні запам’ятали, що не треба чіпати невідомі предмети: "Треба відразу телефонувати на 101, говорити дорослим".