«Там, за сонячним небокраєм, - наші мрії й надії..»

2 черв. 2023
Учні та вчителі випускних класів підготували онлайн захід до Останнього дзвоника

Одним з найбільш зворушливих свят року є свято Останнього дзвоника. У цей день змінюється життя багатьох молодих українців, які, завершуючи одну главу свого життя, починають іншу, наповнену цікавими відкриттями, новими знайомствами та важливими здобутками.
Останній дзвоник - це чудова традиція, тепле родинне свято…
Традиційно щороку Останній дзвінок сповіщає про закінчення занять у закладах освіти та про початок прекрасної пори для всіх учнів - літніх канікул.
Наш заклад заздалегідь підготувалися до цього дня. Вчителі, учні випускних класів долучилися до онлайн заходу «Там, за сонячним небокраєм, - наші мрії й надії..».
Дорогі учні,вчителі, батьки!
Вітаємо всіх вас із закінченням 2022/2023 навчального року!
Бажаємо одного – щоб мирне небо засиніло,
Щоб сонце ласкаве вам у душі світило,
Щоб улітку ви мали змогу повноцінно відпочити,
Щоб восени на порозі нашої школи
змогли радо зустрітися!
Любі випускники! Сьогодні ваш останній у житті дзвоник і останній урок. Попереду – визначальний, важливий та відповідальний крок - НМТ. Ви – наша надія, наша сила та наша гордість: ініціативні, творчі і вже такі дорослі. Хай щастить у всьому!
А всім нам, учням ліцею, учителям, батькам – миру, миру й миру - під прапором Віри, Надії й Любові! Перемога вже близько! Усе буде безпека! Усе буде мир і спокій! Усе буде Нова українська школа! Усе буде Україна!

Відповідальної за підготовку онлайн заходу була педагог-організатор Подус З.П.

Онлайн захід "Там, за сонячним небокраєм,- наші мрії й надії..."КЗ "Івашківський ліцей" 2023