"Герої нашого краю - патріоти України"

29 серп. 2023
29 серпня - День пам'яті захисників в Україні. В закладі був проведений онлайн захід "Герої нашого краю - патріоти України",присвячений пам’яті колишніх учнів КЗ «Івашківський ліцей» : Шапошнику Ігорю, Тимошевському Олексію та Волянюку Євгену

29 серпня - День пам'яті в Україні.
Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника. У серпні 2014 року
смертельний для наших захисників «зелений коридор» пролягав через поля соняшників. Саме під ними сотні наших Героїв поклали в боротьбі з ворогом свої життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.
Вічна пам‘ять Героям, що загинули за нашу свободу! Честь і шана живим захисникам!
Разом з учнівським самоврядуванням ШДР "Ровесник" підготували онлайн захід "Герої нашого краю - патріоти України",присвячений пам’яті колишніх учнів КЗ «Івашківський ліцей» : Шапошнику Ігорю, Тимошевському Олексію та Волянюку Євгену.

Онлайн захід "Герої нашого краю - патріоти України"