«Мій лідерський стартап»

12 вер. 2023
12 вересня дистанційно відбулася учнівська загальношкільна конференція

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

Сьогодні відбулася загальношкільна учнівська конференція «Мій лідерський стартап». Тема заходу «Вибори Президента ШДР «Ровесник».

На конференції пройшла   передвиборча агітація кандидатів на посаду президента ШДР «Ровесник». Серед кандидатів було четверо учнів нашого ліцею: Сєріков Ростислав, Єрьоміна Ярослава, Лазурко Андрій та Шматко Євген. На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента учнівського самоврядування. Напередодні виборів, які відбудуться 19 вересня, пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента ШДР «Ровесник». Агітація триває….