«Слава незламним захисникам»

2 жовт. 2023
02 жовтня дистанційно були проведені заходи до Дня захисників і захисниць України

«Слава незламним захисникам» - під таким гаслом пройшли сьогодні в нашому закладі заходи до Дня захисників і захисниць України.
Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, які вже дев'ятий рік дають відсіч російській агресії. У воєнний час це безсумнівно найважливіше свято, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.
На цьому тижні ми продовжуємо проводити виховні заходи до цього свята з метою виховування поваги до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави, формування почуттів патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
Для учнів 6 і 7 класів педагог- організатор Подус З.П. провела захід «1 жовтня – День захисників і захисниць» та вікторину «Козацькі розваги». Діти ознайомились зі зміною святкування цього свята, переглянули змістовну презентацію, вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та мали змогу перевірити свої знання з козацтва у вікторині.
Класний керівник 9 класу Світлична Ю.В. для своїх учнів дистанційно повела захід «З Днем захисника України». Діти ознайомились з історією виникнення свята, з реформою церковного календаря. Переглянули презентацію, відео.
Щодня наші захисники боронять Україну, захищаючи рідну землю, незалежність та кожного з нас.
Постійно ризикуючи власним життям, вони оберігають спокій мільйонів громадян.
Ми віримо в наших захисників та висловлюємо щиру вдячність за те, що вдень і вночі вони охороняють наше життя.
Вони є взірцем патріотизму, відваги та мужності.
Ми дуже вдячні кожному захиснику за героїзм і справжній український бойовий дух!
Ми хочемо віддати данину поваги всім захисникам,
які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави від російських загарбників.
Вони втілюють мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в сурові для країни часи.