«Обізнаний - значить озброєний»

17 жовт. 2023
17 жовтня для учнів нашого закладу був проведений дистанційно урок "Юбізнаний - значить озброєний"

Згідно графіка проведення онлайн уроків з мінної безпеки інспекторами Богодухівського  районного управління головного управління ДСНС України у Харківській  області проводяться кожного місяця дистанційно заходи для учнів нашого закладу.

Сьогодні відбувся онлайн урок, який провів головний  інспектор Богодухівського районного управління ДСНС Укріїни у Харківській області  Галкін В.С.   Він був побудований на бесіді та дискусії. Обговорили першочергові дії під час виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій. На прикладі умовних надзвичайних ситуацій обговорили із дітьми алгоритм дій. Учні пригадали номери телефонів за якими потрібно телефонувати під час виявлення вибухонебезпечного предмета.

Вадим Сергійович наголосив,що   відвідувати ліс, водойми, луки під час осінніх канікул – заборонено.

Ми сподіваємося, що такі заходи допоможуть учням бути більш обізнаними в питаннях безпеки. Дітлахи та дорослі прислухаються до порад рятувальника та правильно використають за необхідності.

Дякуємо головному інспектору Богодухівського районного управління ДСНС Укріїни у Харківській області Вадиму Сергійовичу ГАЛКІНУ за змістовну і доступну онлайн- бесіду.