Шкільні Всеукраїнські дистанційні конкурси

31 жовт. 2023
31 жовтня учні нашого ліцею долучилися до Всеукраїнських дистанційних конкурсів

На сайті «Всеосвіта» тривають  дистанційні Всеукраїнські конкурси для учнів 1-11 класів.Сьогодні учні нашого ліцею долучилися до них у режимі онлайн. Єрьоміна Ярослава (9 клас) взяла участь в конкурсі «Я знаю свою Батьківщину». Вона продемонструвала високий рівень знань про свою рідну землю,рішучість, наполегливість та посіла І місце. Гончаренко Костянтин (11 клас) взяв участь у конкурсі «Мінна безпека». Він проявив кмітливість, самодисципліну, наполегливість та посів ІІІ місце. Серіков Ростислав (11 клас) та Горяник Вероніка (11 клас) взяли участь у конкурсі «З Україною в серці!». Вони мали  можливість перевірити рівень знань історичної та культурної спадщини нашого народу.

Учні були нагороджені дипломами, а батькам  від освітнього проєкту «Всеосвіта» лист подяка в якому висловлюється щира вдячність за виховання дітей.

Вітаємо наших талановитих учнів!!!

Відповідальною за участь учнів в конкурсах була педагог - організатор Подус З.П.