«Свободу не спинити: революція гідності»

21 лист. 2023
21 листопада дистанційно були проведені виховні години до Дня Гідності і Свободи

Щорічно 21 листопада на теренах України відзначається День Гідності та Свободи. Ця знакова подія із трагічним скорботним забарвленням символізує боротьбу українського народу за гідне життя у процвітаючій та вільній країні.

Десять років минуло з того часу, коли розгорнулися криваві події на Майдані в Києві. Найсміливіші представники нації упевнено й на весь світ продемонстрували своє прагнення вивести Україну на шлях соціально-економічного, культурного та суспільного розвитку. День Гідності та Свободи став зразком утвердження ідеалів свободи й демократії в Україні.

Ті події сколихнули весь світ і розбудили повстанський козацький дух українського народу. Уся світова спільнота була вражена патріотизмом українців.

Сьогодні, у часи великих випробувань,  говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам та захисницям української державності, всім воїнам, що беруть участь у військових діях на території нашої країни. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти мети — Перемоги.

Ми, українці, — нація нескорених, сильних, вольових борців за справедливість і свободу. Сила наша — у єдності! Тож будьмо гідними нащадками, тримаймо стрій, допомагаймо нашим військовим та разом будуймо незалежну Україну!

Сьогодні в нашому ліцеї дистанційно були проведені виховні години «Свободу не спинити: революція гідності» та «День Гідності та Свободи»  для учнів 9 - 11 класів. Мета заходів – вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

У ході заходів юнаки та дівчата згадали історичні події, декламували вірші та згадали загиблих героїв, хто віддав свої життя за волю і незалежність нашої країни хвилиною мовчання.

Ми мусимо пам’ятати про цих мужніх людей, робити все можливе, щоб

подвиг героїв не був марним. Будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо!

Відповідальною за проведення заходів була вчитель історії Одновол К.А.