Міжнародний день волонтера

5 груд. 2023
05 грудня в нашому закладі були проведені дистанційно заходи до Міжнародного дня волонтерів

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтера. У цей день запросили українську молодь та підлітків познайомитись із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який підготувала “Українська Волонтерська Служба”.
Наш заклад також приєднався до онлайн –уроку. Під час заходу експерти розказали школярам, як маленькими кроками досягти значних результатів, і поділилися інструментами, що допоможуть долучитися до волонтерського руху.
За даними U-Report, 90% опитаних підлітків хочуть бути корисними для України. Саме залучення учнів і учениць до волонтерської роботи, розвиток їхніх лідерських якостей, організаційних здібностей, а також наполегливості й впевненості і є основною місією всеукраїнської волонтерської акції.
Для учнів 9-11 класів був проведений Всеукраїнський шкільний урок волонтерства. Мета уроку — розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.
Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді. Учні, які беруть участь у волонтерських акціях, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.
Матеріали для проведення шкільного уроку волонтерства була надана організацією “Українська Волонтерська Служба”.
Волонтери – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості. Спасибі вам величезне!!! Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Щастя вам, процвітання, життєвої енергії, нових важливих досягнень. З Днем волонтера! Миру та ПЕРЕМОГИ!
Відповідальна за проведення онлайн-уроку була педагог-організатор Подус З.П.