Вітаємо учасників ХVІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» з перемогою!

1 груд. 2023
Учні нашого закладу взяли участь у ХVІ Всеукраїнській історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

НАШІ УЧНІ – СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ПІВДЕННО-СХІДНА УКРАЇНА: ЗІ СТАРОДАВНОСТІ У ХХІ СТОЛІТТЯ»
За результатами заходу Горяник Вероніка отримала диплом ІІ ступеня, Єрьоміна Ярослава - диплом ІІІ ступеня, а їх наставники – Одновол Катерина Андріївна та Подус Зінаїда Павлівна – подяку за якісну підготовку учнів. Пошуково-краєзнавчі матеріали увійдуть до збірки тез робіт учасників ХVІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».
Конференція проходила у два етапи – відбірковий (заочний) та очний. Учнівська молодь взяли активну участь у дослідницькій роботі. На перший етап цього року зареєструвалися 235 учасників з 23 областей України.
Оргкомітетом відібрано та запрошено до участі в очному етапі
219 учасників з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей. А також дослідники з Грузії, Франції та Німеччини.
Керівниками на секціях працювали науковці провідних закладів вищої освіти, культурно-освітніх установ, відомі краєзнавці.
Ми впевнені, що ваші кроки в дослідницькій роботі – це лише початок і подальша діяльність примножить ваші майбутні досягнення і розквіт нашої України!