ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА «ВДАЛИЙ СТАРТ-2023»

7 груд. 2023
Учні нашого закладу взяли участь У Всеукраїнській дистанційній олімпіаді "Вдалий старат -20232

ОЛІМПІАДА - ЦЕ ВДАЛА МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ ВЛАСНІ СИЛИ ТА ЗНАННЯ З НАВЧАЛЬНОГО ПРЕДМЕТУ, І ЯКРАЗ ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА «ВСЕОСВІТА» ДОПОМАГАЄ ЦЕ ЗРОБИТИ. НАШІ УЧНІ ЗНОВУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ «ВДАЛИЙ СТАРТ-2023».
Сертифікат учасника олімпіади з української мови отримали учень 6 класу Артем Губін, учениця 11 класу Вероніка Горяник, учениця 9 класу Ярослава Єрьоміна, учень 11 класу Ростислав Серіков, учень 6 класу Олександр Яровий
Сертифікат учасника олімпіади з фізики отримав учень 11 класу Ростислав Серіков
Диплом переможця (ІІ місце) олімпіади з історії учениця 9 класу Ярослава Єрьоміна.
Також «Всеосвіта» не забула і про батьків юних талантів і нагородила їх подяками за хороше виховання та активну участь в освітньому житті дитини!