«В єдності сила народу»

16 лют. 2024
16 лютого в нашому закладі були проведені дистанційно виховні заходи до Дня Єднання.

16 лютого 2024 року, українці втретє в історії відзначають

День Єднання. Це державна ініціатива, яка була вперше проведена 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. Це свято є символом єдності та  солідарності українського народу в обличчі зовнішніх викликів та загроз.

Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо — немає більш згуртованої нації.

У День Єднання в нашому закладі дистанційно була проведена виховна година «В єдності сила народу», вікторина «Чи знаєш ти Україну?» та патріотичну руханку «Ми ростем, ми надія народу» для учнів 5 – 7 класів.

Учні 3 - 5 взяли участь у флешмобі "Долоньки єдності" та приєднались до патріотичного челенджу, який запустив Президент України Володимир Зеленський.

Вся шкільна родина вітає нашу незламну націю та бажає ще більшого об'єднання,згуртованісті,щирості,теплоти сердець та мирного неба!

Ми- єдині, сильні, непереможні, незламні! Нас об'єднує одне бажання - перемогти і жити в мирі, на своїй землі!

У єдності наша сила!

Флешмоб "Долоньки єдності"