«Символ свободи та незламності».

19 лют. 2024
19 лютого до Дня Державного Герба України була проведена дистанційно виховна година для учнів 5-6 класів

Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.

19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України. Як державний символ — Державний герб України був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Проєкт герба, затверджений Верховною Радою, був розроблений українськими геральдистами — Андрієм ГРЕЧИЛОМ, Олексієм КОХАНОМ та Іваном ТУРЕЦЬКИМ. Постанова визначала Тризуб малим гербом України, вважаючи його головним елементом великого герба.

Український тризуб має тисячолітню історію, уособлює прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізує для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

Сьогодні для учнів 5 -6 класів дистанційно була проведена виховна година «Символ свободи та незламності». Діти ознайомилися з історією свята, переглянули змістовну презентацію, продивилися   відео «День Державного Герба України» та легенду про Тризуб, а набуті знання перевірили у відео – вікторині  « Що я знаю про Державний Герб?». В кінці заходу діти виконали  руханку  «Козацькому роду нема переводу».

Вітаємо усіх з цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії та тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні.

Мирного неба та добробуту рідній Україні!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!