«Герої не вмирають!»

20 лют. 2024
20 лютого для учнів 9-11 класів дистанційно було проведено годину пам'яті, присвячену Дню Героїв Небесної Сотні

Указом Президента України від 11 лютого 2015 р. № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

Сьогодні вся Україна вшановує День пам’яті героїв Небесної сотні.

10 років минуло з дати, коли хід історії для нас змінився — Україна понесла першу страшну жертву за своє право бути по-справжньому Незалежною.

Цей трагічний день увійшов в історію нашого народу як символ нескореності та самопожертви кращих синів України. Герої Небесної Сотні – українці, які полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Вони стали першими, хто дав бій ворогу, який скористався внутрішніми негараздами в Державі. Боротьба, що розпочалась тоді — триває досі. Наш північний сусід скористався моментом слабкості, окупував території, втягнув Україну в страшну війну.

Сьогодні, коли ми зі зброєю в руках повертаємо наші землі — будьмо гідними своїх Героїв!

Пам'ятаймо кожного й кожну, хто віддав своє життя в боротьбі за Вільну Україну!

На честь вшанування Героїв Небесної Сотні в нашому закладі сьогодні для учнів 9-11 класів дистанційно було проведено годину пам’яті «Герої не вмирають!», які переглянули цикл відеосюжетів про ті страшні події на Майдані, останнє телевізійне  інтерв’ю Сергія Нігояна, який став першою жертвою протистояння на Грушевського. Учні  ознайомились з перебігом Революції Гідності. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.

В цей день були проведені наступні заходи: урок пам'яті "Вічна слава безсмертю Хоробрих" для учнів 7 класу,година пам'яті "Світле воїнство, що постало за правду і гідність" для учнів 5-6 класів, урок з історії України "Виклики історії: Революція гідності" для учнів 9,11 класів та бесіда "Події, що змінюють історію" для учнів 3,4 класів. З учнями 11 класу було переглянуто фільм "Зима, що нас змінила".

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Залишаємося гідними своїх Героїв!