«Два роки незламності»

23 лют. 2024
23 лютого в нашому закладі дистанційно було проведено виховний захід, присвячений другій річниці повномасштабного вторгнення р/ф в Україну

24 лютого виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.
Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни.
За 2 роки, що минули від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.
Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, свої ідентичність і цінності як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.
Сьогодні Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.
Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.
Сьогодні в нашому закладі дистанційно була проведена виховна година «Два роки незламності» для учнів 9 і 11 класів. На заході пригадали початок подій 24 лютого 2022 року, переглянули презентацію та відео «Незламна країна – друга річниця вторгнення», прослухали вірш написаний українською ученицею «Віра в Перемогу» та пісню «За Україну». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих під час цієї війни. Висловили подяку захисникам і захисницям України.
Українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність.
Ми щодня дякуємо захисникам за сміливість, відданість та силу.
Ми дякуємо їм за те, що вони борються за нас, за нашу свободу, за наше сьогодення та майбутнє. За те, що вони є для нас прикладом незламності та витримки. Кожному висловлюємо пошану та вдячність за майбутню перемогу. Слава Україні! Героям Слава!