Всесвітній день водних тварин

3 квіт. 2024
03 квітня для учнів 5-6 класів була проведена дистанційно виховна година, присвячена Всісвітньому дню водних тварин

3 квітня - Всесвітній день водних тварин

Свято поки що є маловідомим, але воно щороку набуває все більше поширення.

3 квітня відзначається Всесвітній день водних тварин (World Aquatic Animal Day (WAAD)) – щорічна подія, присвячена виключно водним тваринам. Метою цього дня є поширити інформацію про цих, часто забутих диких тваринах, які мешкають у воді чи поблизу неї. А це не тільки риби, восьминоги, корали, кити та дельфіни. До цієї групи входять полярні ведмеді, пінгвіни, а також земноводні та морські птахи.

У сучасному світі водні тварини стикаються з безліччю загроз, пов’язаних, зокрема, з надмірною їх експлуатацією як ресурсу. Часто водні тварини виключаються з законодавчої і нормативної бази, яка забезпечує захист друзів наших менших.

Тому цей день направлений на те, щоб підвищити обізнаність громадськості про водних тварин, про їх збереження.

Сьогодні для учнів 5, 6 класів була проведена виховна година «Всесвітній день водних тварин». Діти дізналися про свято, його мету, згадали водних тварин. Переглянули відео «Водні тварини», «Дивовижний підводний світ», «Цікаві факти про водних тварин». Обговорили способи захисту водних тварин.

Тож давайте збережемо разом природу Землі, води, тваринний та рослинний світ!