Обережно міни!

4 квіт. 2024
04 квітня для учнів 6,7,9 класів була проведена дистанційно година безпеки до Мінародного дня з просвіти мінної небезпеки

Щорічно 4 квітня відзначаємо важливу подію – Міжнародний день просвіти

з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, котра пов’язана з розмінуванням.

Ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. У зв’язку з цим, 8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН була прийнята резолюція №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку, викликаними наявністю цієї грізної зброї - мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

4-е квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання даного виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі.

Сьогодні для учнів 6,7,9 класів  була проведена дистанційно  година безпеки «Обережно, міни!», присвячена  Міжнародному дню  просвіти з питань мінної безпеки і допомоги в діяльності, пов'язаної з розмінуванням. На заході діти мали можливість переглянути відео, мультфільми на дану тему, пригадали головні правила мінної безпеки та номери телефонів за якими потрібно телефонувати при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Через активні бойові дії у різних частинах нашої  країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ціпредмети, непоправна та навіть смертельна. Щоб не сталося лиха треба знати правила мінної безпеки.

Пригадаймо вкрай важливі правила мінної безпеки.

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА:

НЕ  ТОРКАЙСЯ РУКАМИ,

НЕ  ПЕРЕНОСЬ,

НЕ  КИДАЙ У ВОГОНЬ , НЕ НАГРІВАЙ,

НЕ ВДАРЯЙ ,НЕ РОЗБИРАЙ,

НЕ ДОПУСКАЙ СКУПЧЕННЯЛЮДЕЙ БІЛЯ МІСЦЯ ЗНАХІДКИ,

НЕ ПАНІКУЙ.

ПАМ'ЯТАЙ !

Вибухонебезпечні предмети  можуть "ховатися" всюди!

ТЕЛЕФОНУЙ

101,102 ,112.