Всесвітній день здоров'я

7 квіт. 2024
Учні нашого закладу долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров'я

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

Здоров’я – це перша і найважливіша потреба людини, яка забезпечує гармонійний розвиток особистості та визначає його здібність до праці. Воно є найважливішою передумовою до пізнання навколишнього світу, самоствердження та щастя людини.

Піклуйтеся про своє здоров'я, займайтеся фізичною активністю регулярно, правильно харчуйтеся та намагайтеся уникати шкідливих звичок, таких як куріння та вживання алкоголю.

Відвідуйте лікаря регулярно для профілактики та виявлення хвороб на ранніх стадіях.

Намагайтеся уникати стресів та використовуйте різні методи для їх зменшення, наприклад, медитацію, йогу, спорт тощо.

Піклуйтеся про свою психічну стійкість та емоційне благополуччя, розвивайте свої інтереси та пасії, ведіть соціальний активний спосіб життя.

Використовуйте засоби захисту від різних хвороб, такі як вакцинація, використання засобів індивідуального захисту тощо.

Навчіться розумно відпочивати та зберігайте баланс між роботою та відпочинком.

«Щастя, здоров'я», — без цих слів не обходиться жодне побажання. Тому, з одного боку, вони стали такими банальними, проте з іншого — це і є найважливіше у житті. 7 квітня ми відзначаємо Всесвітній день здоров'я — однієї з найцінніших речей, яка у нас є.

Наші учні долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров’я: малювали малюнки, займалися спортом, зробили фото.

Активними учасниками стали такі учні: Гарбуз Вікторія (3 клас), Стогній Катерина (3 клас),Яровий Олександр (6 клас), Паулик Гліб (6 клас) та Гончаренко Костянтин (11 клас).

Пам'ятайте, що здоров'я - це найбільша цінність, тому піклуйтеся про нього, бережіть його та присвячуйте йому достатньо уваги в своєму житті!

Ми бажаємо  вам ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти. Бажаємо, вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя, щоб воно завжди було активним, а в результаті яскравим, цікавим, насиченим і дуже щасливим. Зі святом, Днем здоров'я!