«Вже дзвіночок літо зустрічає»

2 черв. 2023
2 червня дистанційно було проведено свято Останнього дзвоника для учнів закладу

Сьогодні, 2 червня, закінчився 2022-2023 навчальний рік.
На жаль, у зв’язку з воєнним станом, не змогли у цей день всі учні зібратися у рідній школі великою дружньою сім’єю на традиційне свято Останнього дзвоника.
Для учнів нашого закладу останній дзвоник звучав дистанційно.З самого ранку зібралися шкільною родиною на захід «Вже дзвіночок літо зустрічає». Були ведучі,виступи випускників 4,9,11 класів. Вітали винуватців свята класні керівники,перша вчителька, директор ліцею. Відбулось нагородження учнів за відмінне навчання, за участь у районних, Всеукраїнських, виховних заходах та за участь в олімпіадах. . Учні раділи успішному завершенню навчального року.
Особливим видалось свято Останнього дзвоника для випускників закладу.
Щемливо, зворушливо і, водночас, патріотично пройшло прощання одинадцятикласників зі школою, з дитинством. Зі сльозами на очах присутні слухали промови дистанційного заходу випускників. І в кінці свята пролунав довгоочікуваний дзвоник.
Бажаємо нашим випускникам здійснення всіх мрій, щасливої життєвої дороги, миру! А учням нашого ліцею бажаємо добре провести канікули, зарядитися енергією літнього сонця. Веселих канікул, позитивного настрою, відмінного спілкування , багато яскравих і нових пригод.
Веселих та безпечних канікул!
Активними учасниками заходу були наші неперевершені ведучі Єрьоміна Ярослава (8 клас) та Серіков Ростислав (10 клас). Відповідальні за проведення заходу були заступник директора з НВР Пащенко Н.М. та педагог-організатор Подус З.П.