“Спортом займаюсь – здоров’я краще маю”,

11 вер. 2023
11 вересня до Дня фізичної культури і спорту учні ліцею взяли участь в спортивному онлайн флешмобі

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році.Цього року воно припало на 09 вересня. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
Спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють укріпленню здоров’я. Навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.
Спорт не тільки зміцнює здоров’я, але і дарує гарний настрій, почуття легкості і свіжості. Він бадьорить вранці і наповнює енергією кожну клітинку в організмі, заряджаючи позитивом на весь день. Існує думка, що спорт не тільки зміцнює здоров’я, але і загартовує характер, робить людину більш стресостійкою, вольовою і сильною духом.
В нашому ліцеї до Дня фізичної культури і спорту був проведений спортивний флешмоб “Спортом займаюсь – здоров’я краще маю”, де діти мали змогу показати, як вони займаються спортом під час дистанційного навчання. До спортивного флешмобу з радістю долучилися усі бажаючі учні 3-11 класів. У своїх відеороликах учні показали, які види спорту їм до вподоби та впевнені, що спорт є запорукою здоров’я.
Отож запрошуємо вас до перегляду.

Флешмоб “Спортом займаюсь – здоров’я краще маю”