Вибори Президента ШДР «РОВЕСНИК»

19 вер. 2023
19 вересня дистанційно пройшли вибори Президента учнівської організації ШДР «Ровесник».

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

19 вересня   дистанційно пройшли вибори Президента учнівської організації ШДР «Ровесник». Напередодні виборів пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента ліцею. Було представлено 4 кандидата : Єрьоміна Ярослава (9 клас), Серіков Ростислав (11 клас), Лазурко Андрій (7 клас) та Шматко Євген (7 клас).

Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням  учнів 5-11 класів та вчителів. У голосуванні взяли  участь 24 виборців. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом шкільної виборчої комісії, за результатами голосування президентом ШДР «Ровесник» стала Єрьоміна Ярослава , учениця 9 класу,а її заступником, Прем’єр–Міністром став Серіков Ростислав, учень  11 класу.

Вітаємо лідерів учнівської організації . Бажаємо натхнення, наполеглвості та успіхів у роботі ШДР «Ровесник»