«Урок безпеки»

20 вер. 2023
20 вересня був проведений онлайн урок безпеки інспектором Богодухівського районного управління ДСНС Укріїни у Харківській області Галкіним В.С.

Співробітники Богодухівського  районного управління головного управління ДСНС України у Харківській  області продовжують працювати з дітьми у напрямку безпеки життєдіяльності в онлайн режимі.

Так,сьогодні головний  інспектор Богодухівського районного управління ДСНС Укріїни у Харківській області  Галкін В.С. провів  онлайн-урок для учнів нашого закладу.

Під час уроку були охоплені основні теми: “Мінна безпека”та “Безпека під час повітряної тривоги”.

Тож, Вадим Сергійович розповів слухачам про вибухонебезпечні предмети,  про  види небезпечних боєприпасів та головне розповів як діяти в разі їх виявлення та за якими номерами телефонувати.

Також дітей закликав вчасно реагувати на сигнал «Повітряна тривога» й обов’язково слідувати в укриття. В разі відсутності поблизу укриття дотримуватись правила «двох стін».

Основне на чому акцентувалась увага учнів - це бути уважними та обережними, не чіпати підозрілі предмети, не бешкетувати з вогнем та не ігнорувати сигнал про «Повітряну тривогу». Сподіваємось, що діти прислухаються до порад фахівця ДСНС та будуть дотримуватись усіх заходів безпеки.

Дякуємо головному інспектору Богодухівського районного управління ДСНС Укріїни у Харківській області Вадиму Сергійовичу ГАЛКІНУ за змістовну і доступну онлайн- бесіду.