Інавгурація Президента ШДР «Ровесник»

22 вер. 2023
22 вересня 2023 року в Google Meet була проведена урочиста онлайн лінійка «Інавгурація Президента ШДР «Ровесник»

Сьогодні в Google Meet була проведена урочиста онлайн  лінійка «Інавгурація Президента ШДР «Ровесник». Присутніх ознайомили з результатами виборів, на яких здобула перемогу  Єрьоміна Ярослава  учениця 9 класу   та представленням новообраного Президента. Урочисто було зачитано присягу. Присутні привітали Ярославу  з посадою.

Разом з Президентом було представлено команду учнівського самоврядування. Права рука Президента Прем’єр –Міністр – Серіков Ростислав (11 клас), Міністр культури та дозвілля – Паулик  Кіра  (9 клас), Міністр освіти і науки  – Шматко Євген (7 клас), Міністр інформації –  Горяник Вероніка (11 клас), Міністр спорту – Лазурко Андрій (7  клас), Міністр праці та захисту природи –  Гончаренко Костянтин (11 клас),Міністр економіки – Годуненко Оксана (11 клас), Міністр правопорядку – Бабіч Володимир (7 клас), Прес центр – Гончаренко Марк (7 клас).

Перед президентом і учнівською радою постали нові серйозні завдання, які потребують від активістів віддачі, відповідальності, енергії, наполегливості.

Спільнота цих активних хлопців та дівчат – це команда, команда тих, хто здатний думати, вирішувати й робити все можливе для благо нашого шкільного життя. Вітаємо новостворену шкільну демократичну республіку «Ровесник». Удачі, натхнення, терпіння в роботі.