«Віват освітнім байрактарам – тримають стрій усупереч життя ударам!»

29 вер. 2023
29 вересня вся шкільна учнівська родина вітала педагогів з Днем вчителя

На передодні свята Дня вчителя вся учнівська родина долучилася до відзначення свята. Для вчителів підготували святковий репортаж до Дня вчителя «Віват освітнім байрактарам – тримають стрій усупереч життя ударам!». Сьогоднішній репортаж – про тих, хто невидимим фронтом став воєдино на захист майбутнього України – її дітей, хто дбає про те, щоб наша нація у прийдешньому була такою ж розумною, навченою, досвідченою, якою вона є зараз, хто вкладає в душі й серця здобувачів освіти не лише досвід, мудрість і знання, а й золото своєї душі… Так, це педагоги, які у складний воєнний час стали справжніми Освітніми Байрактарами і б’ють граніт науки так, що ворогам і не снилося!
В цьому відео на вас чекає «Патріотичний віршований флешмоб»,
«Гумористичний ТікТок»«Оптимістичний фоточелендж»,пісня «Де би не був не забуду вас» у виконанні учениці 9 класу Єрьоміної Ярослави, слова вітання від ведучих,слова вдячності від учнів 11 клас та відповіді вчителів на поставлені запитання..
Бажамо, щоб всі слова подяки і світлих побажань були здійснені.Здоров’я вам, щастя, сил, безмежного натхнення і удачі, а також радості від успіхів і перемог ваших учнів!
Дякуємо усім за участь у святковому репортажі.

Святковий репортаж «Віват освітнім байрактарам – тримають стрій усупереч життя ударам!».