Памятні заходи до 82-ої роковини трагедії Бабиного Яру

29 вер. 2023
29 вересня дисанційно пройшли заходи до Дняь пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України.
З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до роковин трагедії Бабиного Яру дистанційно сьогодні пройшли наступні заходи:
«Все мовчки тут кричить» для учнів 9 класу. Активною учасницею була Єрьоміна Ярослава.
Для учнів 11 класу «Бабин Яр: без права на абуття».Активним учасником був Серіков Ростислав.
Відповідальною за проведення заходів була вчитель історії Одновол К.А.
Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію.