Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

12 жовт. 2023
На цьому тижні були проведені дистанційно заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

З 1 жовтня в закладах освіти розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Наш заклад долучився до проведення Всеукраїнського місячника, розробили план проведення заходів.
На цьому тижні були проведені наступні заходи: виховна година «Звичаї та традиції козаків» та вікторина «Я знаю все про козаків» для учнів 6-7 класів. Учні мали можливість переглянути презентацію, дізналися про життя ,традиції козаків. Свої знання з козацтва перевірили вікториною.
Ми повинні знати історію нашого народу, звичаї, традиції. Повинні пам’ятати, що без минулого немає майбутнього. Відвага, мужність, хитрість, волелюбність і честь — якості, які завжди вирізняли козаків з-поміж інших армій світу. Пишаймося нашими славетними предками, берімо приклад та прославляймо рідну країну новими перемогами та добрими справами.
Для учнів 9-11 класів була проведена виховна година «Ми віримо в перемогу, в майбутнє України». На заході звучали вірші про Україну, розповідь про сьогодення та про майбутнє країни. Хвилиною мовчання вшанували всіх українців які загинули під час війни.
Для учнів була проведена вікторина «Чи знаєте ви Україну».
Відповідальною за проведення заходів була бібліотекар Подус З.П.