«Рідна мова – душа народу»

20 жовт. 2023
з 16 по 20 жовтня в закладі були проведені дистанційно заходи до Дня української писемності і мови

У 2023 році День української писемності та мови вперше відзначатиметься на два тижні раніше — 27 жовтня через перехід на новий церковний календар. Традиційно  в закладах освіти  відбудеться  низка заходів з популяризації української мови.

На цьому тижні у  нашому  ліцеї  пройшли дистанційно заходи до  Дня української писемності та мови, під гаслом «Рідна мова – душа народу»,  які  були  направлені  на формування у школярів  любові, поваги, шанобливого ставлення до української мови.

Метою заходів було формування в учнів почуття краси рідної мови,  розвитку почуття національної гідності, мовних здібностей, виховання     любові до національних традицій, народної мудрості, краси і гармонії рідного слова.

До Дня української писемності та мови було організовано вікторину «Мовознавець»  знавців української мови для учнів 6 – 7 класів, проведено  виховні години «Мова – коштовний скарб народу» для учнів 9-11 класів, онлайн захід «Любіть Україну».

Відповідальними  за проведення тижня були вчителі української мови та літератури Бабенко В.Я. та Краснокутська А.В.