День толерантності

16 лист. 2023
16 листопада до Дня толерантності були проведені дистанційно виховні заходи

16 листопада Міжнародний день толерантності! Цей день був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно.

«Толерантність — це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також — особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах».    Сучасному світові потрібно більше книжок, які б виховували дітей терпимими та доброзичливими до «інакшості».

Усі ми різні, але кожен має право бути щасливим!» - і це має знати кожна людина. Один із ключових інструментів побудови безбар'єрного майбутнього України - це дитяча освіта. Ми зможемо уникнути великої кількості протиріч у майбутньому, якщо нове покоління буде з дитинства сприймати як норму відмінності людей, рівний підхід до всіх суспільних груп та інші принципи безбар'єрності.

Сьогодні для учнів 6  та 7 класів були проведені дистанційно виховні години, вікторини  з метою формування в учнів розуміння реалізації принципів толерантності в суспільстві, повагу до інших людей, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими. На заході діти переглянули цікаві презентації та мали можливість порівняти   чи різні вони  відобразити фрукти в малюнку і дійти висновку, що всі ми різні але всі ми рівні. Також намалювали сердечко, щоб подарувати найріднішим.

Відповідальною за проведення заходів була педагог-організатор Подус З.П.