17 лист. 2023
з 13 по 17 листопада в закладі проводилися дистанційно заходи до Тижня безпеки дорожнього руху

Згідно на виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 1360- р,постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 № 1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року» та в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 13 по19 листопада 2023 р. в Україні відбудеться другий етап щорічного Тижня  безпеки  дорожнього  руху.

Наш заклад також приєднався до проведення заходів. В рамках тижня були проведені  класними керівниками 3-11 класів тематичні  бесіди «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Правила для пішоходів», єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

Сьогодні, 17 листопада для учнів 6 та 7 класів педагог – організатор Подус З.П. провела дистанційно виховні  години «Твій друг – дорожній рух» та вікторину «Знавці дорожнього руху» з використанням змістовної презентації. Діти повторили правила поводження на дорозі, на зупинці, пригадали правила велосипедистів. Розглянули дорожні знаки, дорожні розмітки, світлофори.

Вікторина дала змогу учням перевірити свої знання з правил дорожнього руху.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!