День пам’яті жертв Голодомору

24 лист. 2023
24 листопада для учнів 11 класу дистанційно був проведений виховний захід "Схилімо голови в скорботі"

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

Сьогодні для учнів 11 класу  дистанційно був проведений виховний захід «Схилімо голови в скорботі».

Захід запам’ятався усім емоціями суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному з учасників.

Мета заходу: поглибити знання вихованців про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки.

Хвилиною мовчання  згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.

Учні переглянули змістовну презентацію, прослухали спогади очевидців з книги Олеся Бездника «Пітьма вогнища не розпалює».

Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.

Ми надіємось, що в серцях молодих людей не згасне пам’ять про безневинні смерті наших співвітчизників…

Відповідальною за проведення виховного заходу була вчитель історії Одновол К.А.