«Повернеться мир на землю мою. Я вірю у Бога і ЗСУ!»

6 груд. 2023
06 грудня учні 3-11 класів взяли участь у флешмобі присвяченому Дню Збройних Сил України

6 грудня -День Збройних Сил України
Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.
Шановні військовослужбовці та ветерани,
вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!
В час жорстких випробувань у боротьбі за свободу України думки кожного українця зосереджені на вас, наші мужні та сильні воїни, наші незламні герої, наша надія та національна гордість!
Ми пишаємося вами і дякуємо за вашу самовідданість та професіоналізм! Ви показали усьому світу, що міць ЗСУ непохитна, як і наша віра у вас! Бажаємо вам миру, міцного здоров’я та нових перемог на благо незалежної та вільної України!
У цей день ми також віддаємо шану полеглим героям та низько схиляємо голови перед їхнім подвигом.
Слава Збройним Силам України!
Учні нашого закладу взяли участь у флешмобі «Повернеться мир на землю мою. Я вірю у Бога і ЗСУ!», присвяченому Дню Збройних Сил України.

Флешмоб «Повернеться мир на землю мою. Я вірю у Бога і ЗСУ!»