ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ “МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

29 груд. 2023
Участь в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». На обласний етап експедиції надійшло 73 роботи від учнів із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини
За результатами конкурсу учень 11 класу Серіков Ростислав отримав грамоту лауреата Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді (керівник Подус Зінаїда Павлівна)
Роботи учасників обласного етапу експедиції «Моя Батьківщина – Україна» видано окремою збіркою (в електронному вигляді), яку розміщено на сайті КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.