«НОВОРІЧНІ ДИВА»

5 січ. 2024
Учні нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Новорічні Дива" (Перлина мистецтва)

ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЕРЛИНА МИСТЕЦТВА” З 06 ПО 30 ГРУДНЯ 2023 РОКУ ПРОВОДИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНІ ДИВА»
Учні нашого закладу долучилися до цього конкурсу, щоб спробувати свої сили та показати свій талан.
Учень 6 класу Губін Артем взяв участь в жанрі образотворче мистецтво, малюнок «Новорічна зима» під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Світличної Ю.В.
Учениця 3 класу Гарбуз Вікторія взяла участь в жанрі художнє читання, вірш «Загадаємо бажання» під керівництвом класного керівника Лисун О.В.
На конкурс подали відеороботу «З Новим роком, наші славні захисники!» учнівське самоврядування ШДР «Ровесник» у складі Єрьоміної Ярослави, Серікова Ростислава , Горяник Вероніки під керівництвом педагога-організатора Подус З.П.
Вітаємо наших учасників та їх наставників з перемогою!
І місце здобули члени учнівського самоврядування ШДР «Ровесник»
ІІ місце отримали - Гарбуз Вікторія та Губін Артем.
Учасники нагороджені Дипломами, а керівники подяками.
Ви молодці! Пишаємося вами!