«З Новим мирним 2024 роком!»

29 груд. 2023
Учні нашого закладу долучились до привітання «З Новим мирним 2024 роком!»

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Його однаково люблять і діти, і дорослі. Зізнаємося собі, скільки б не було нам років – юні, і не дуже, дідусі й бабусі – ми чекаємо чуда. І віримо в нього попри все, віримо у чарівну фантазію. Для всіх нас новорічні свята – це пора здійснення сподівань та гарного настрою і для дітей, і для дорослих. Адже зміна одного року іншим обов’язково має супроводжуватися добрими дивами. Нам так приємно знаходити під ялинкою красиві пакунки, в яких лежить саме те, про що ми мріяли увесь рік! Отже новорічні свята – це і є справжні чари.
Шановні вчителі, дорогі батьки, милі діти, щирі українці! Щиро сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим 2024 роком! Незалежно від складного часу, в якому знаходимося, ми бажаємо вам міцного здоров'я, злагоди та надії, навіть у скрутні моменти війни. Нехай цей Новий рік принесе вам силу й мужність, щоб продовжувати прагнути до Перемоги, справедливості та свободи. Нехай майбутнє принесе нам усім захист і подолання труднощів. Зичимо вам Переможного Нового року!
Для вас учні нашого ліцею підготували онлайн вітання «З Новим мирним 2024 роком!» .
Приємного перегляду.