УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ «ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН»

12 січ. 2024

НАШІ ВИХОВАНЦІ – УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН» НА САЙТІ «НА УРОК»
Учні 6 класу Яровий Олександр і Губін Артем взяли участь в інтернет-конкурсі, присвяченому домашнім тваринам. На них чекали цікаві та пізнавальні завдання про котів, собак, кроликів і папуг, про їхнє життя та соціальну значущість. Також діти мали змогу дізнатися про правила догляду за домашніми тваринами і про вимоги до їх утримання.
За результатами конкурсу Саша і Артем отримали дипломи переможців.
Також Губін Артем став учасником ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ «ВДАЛИЙ СТАРТ-2023» з математики. За результатами конкурсу наш учень був нагороджений сертифікатом учасника, а батьки отримали подяку
Пишаємося нашими невгамовними переможцями!!!!