Міжнародний день обіймів!

21 січ. 2024
19 січня дня учнів 5 класу був проведений дистанційно виховний захід "21 січня - Мінародний день обіймів!"

21 січня - Міжнародний день обіймів!
День обіймів – одне з найбільш незвичайних свят в календарі.
Воно з’явилося порівняно недавно, але вже встигло завоювати популярність у всьому світі. Зараз вже неможливо з'ясувати, хто саме був автором цієї ідеї, але вважається, що свято придумав хтось із американських студентів. Цей день вперше відсвяткували в США приблизно у 1986 році, і спочатку він називався національним, але незабаром став популярним по всьому світу, ставши, таким чином, міжнародним.
До того ж, відзначати його не тільки весело, але й корисно для здоров’я. Вчені довели, що регулярні обійми є запорукою довгого і щасливого життя.
В цей день за поширеною традицією, прийнято безкорисливо обіймати всіх оточуючих, долаючи будь-які соціальні бар'єри.
Чим корисні обійми?
За своєрідним «повір’ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.
Існують і «наукові» обґрунтування корисності обіймів.
Під час обіймів ми обмінюємося не тільки душевним теплом, показуємо свою прихильність і щирі почуття, але тако отримуємо величезну користь для здоров’я.
Напередодні свята 19 січня була проведена дистанційно виховна година для учнів 5 класу. Дітей ознайомили з історією свята та традиціями. Учні переглянули відео, змістовну презентацію. Закінчився захід святковою та веселою руханкою «Обіймай».
Дорогі учні, батьки, педагоги, друзі! Вітаємо вас з Днем обіймів!
Від щирого серця бажаємо вам кожен день обніматися і обіймати. Нехай ваші близькі завжди дарують вам радість і щастя. Нехай обіймають вас батьки і друзі, рідні та улюблені люди, колеги і знайомі, домашні вихованці і навіть теплий плед зимовими холодними вечорами. Зі святом! З Днем обіймів!