«Прапор України - це гордість, слава і велич нації»

29 січ. 2024
29 січня до Дня затвердження Державного прапору України в нашому закладі дистанційно були проведені заходи

Я – українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто – синій,

На щастя жити у такій країні.

32 роки тому, Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним Прапором України. 28 січня у 1992 році Верховна Рада України ухвалила постанову «Про Державний прапор України».

Державний прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення. Із ним ішли й сьогодні йдуть у бій, за нього віддавали і віддають своє життя, тому що наш прапор це – гордість, слава і велич нації.

28 січня  українці відзначали День затвердження Державного прапора України. Святкування таких свят як Дня Прапора України,Дня Конституції України, Дня незалежності України в  цьому  році – найбільш актуальні: це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

Сьогодні в нашому закладі дистанційно була проведена патріотична виховна година «Прапор України – це гордість, слава і велич нації» для учнів 5-6 класів. Діти дізналися історію виникнення прапора,що означають синьо-жовті кольори на прапорі, про популярність державного прапора і цікаві факти. Учні переглянули презентацію, відео і в кінці заходу долучились до патріотичної фізкультхвилинки «Ми – українці».

Сьогодні наш стяг постійно зустрічає іноземних партнерів та світових друзів, котрі підтримують Україну в часи боротьби з окупантами, майорить найбільшим полотном над схилами Дніпра біля Батьківщини-Матері, гріє теплими спогадами всіх українців, котрі вимушено виїхали закордон та всюди помічають рідні блакитно-жовті кольори.

Ми вирімо, що вже дуже скоро український стяг зможе вільно «витанцьовувати в повітрі» над всіма українськими територіями, огорне усю Україну в свої національні кольори та поверне додому всіх українців.

До Дня затвердження Державного прапору України наша шкільна родина долучилася до флешмобу «Мій синьо-жовтий оберіг»

Відповідальною за проведення заходів була педагог-організатор Подус З.П.

Відео флешмобу «Мій синьо-жовтий оберіг»