«Крізь пекло афганської війни»

15 лют. 2024
15 лютого для учнів 6 і 11 класів дистанційно був проведений виховний захід приурочений Дню вшануванню учасникам бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

Світ ніколи не знав абсолютного миру - «гарячі точки» на землі є завжди. У 1979-1989 рр. війною калічило Афганістан. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат, з яких 150 тисяч - українці. 4 тисячі наших солдат загинуло. Очима афганців, нас теперішніх та очима істини - це війна загарбницька, але наші воїни тоді вважали, що виконують обов’язок перед державою, і вірно йшли на смерть під проводом злочинного радянського керівництва. Для нас воїни-афганці назавжди залишаться героями.

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав в нашому ліцеї  проведено виховну годину «Крізь пекло афганської війни» для учнів 6 і 11 класів. Діти з цікавістю прослухали історії про ті страшні події. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання і з цікавістю переглянули відео та фотоматеріали про афганську війну.

Пройшло багато років після Афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей. На жаль, багато з них не повернулися додому.

Летять, відлітають у вічність…… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті  імена воїнів – українців. Пам’ятайте ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі.