«Чарівний світ української мови»

21 лют. 2024
21 лютого для учнів 5-6 класів дистанційно була проведена виховна година, присвячена Міжнародному дню рідної мови

21 лютого Міжнародний день рідної мови!

Наше спілкування між собою зрозумілою мовою має для нас величезне значення. Мова є не просто засобом комунікації, але й відкриває для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова.

У 1999-му році , на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Збереження багатомовності дає можливість зберегти унікальність нашої тисячолітньої історії та культури.

Сьогодні для учнів 5-6 класів  дистанційно була проведена  виховна година «Чарівний світ української мови». Діти ознайомилися з історією свята, прослухали пісні, переглянули відео «Цікаві факти про українську мову»  та легенду про українську мову. Свої знання з рідної мови перевірили у вікторині «Мовознавець». Знавцями з української мови стали учні 6 класу: Яровий Олександр та Губін Артем.

Вітаємо усіх з Міжнародним днем рідної мови! Шануймо і цінуймо наш національний скарб!

Читаємо, думаємо і розмовляємо нашою рідною мовою! І зараз, під час нашої героїчної визвольної війни, українська мова - це наша зброя! Тож спілкуймося українською і наближаємо нашу Перемогу!