«І все на світі треба пережити…»

19 бер. 2024
19 березня для учнів 5 і 9 класів була проведена виховна година, присвячена Дню народження Ліни Костенко

19 березня 1930 року народилася Ліна Василівна Костенко, видатна українська поетеса, прозаїк, громадська діячка. Слухаючи її поезію, неможливо приховати захоплення красою і вишуканістю поетичного вислову. Ліну Василівну справедливо називають однією з предтеч поетів-шістдесятників. Щира й безкомпромісна, вона ніколи не продавала свого таланту, відстоювала чесність і високу художність поетичного слова.

Вітаємо нашу Ліну Василівну Костенко з 94 днем народження! Дякуємо за живу поезію, яка торкається найпотаємніших струн нашої душі, яка звеличує та надихає. Поезію, яка пробуджує гідність та любов до рідної землі! Дякуємо Ліні Василівні за стійкість, незламність та відданість Україні.

Із перших днів повномасштабної рашистської війни в Україні Ліна Василівна продовжує тримати наш патріотичний літературний фронт та продовжує писати. Пишаємося і дякуємо!

Саме сьогодні для учнів 5 і 9 класів дистанційно була проведена виховна година «І все на світі треба пережити..» . Діти ознайомилися з біографією та творчістю української поетеси Ліни Костенко. Прослухали її вірші «Старі фотографії», «І все на світі треба пережити..», «Крила». В кінці заходу учениця 9 класу Єрьоміна Ярослава  зачитала вірш «Між іншим..».

В історії літератури Ліна Костенко увійшла як загальнонаціональна поетеса. Виставлена нею планка духовності стає дороговказом наступним поколінням творчої  інтелігенції.Сьогодні Європа рівної їй поетеси не має. Тож зичимо Ліні Василівні многих і благих літ, міцного здоров’я, творчого натхнення, і нових мистецьких звершень. А вам, шановні читачі, бажаємо ніколи не розлучатися з поезією Ліни Костенко, неповторною, мудрою і пристрасною.