День Чорнобольської катастрофи

26 квіт. 2024
25 та 26 квітня в нашому ліцеї були проведені виховні заходи, присвячені Дню пам'яті Чорнобиля

26 квітня 1986 року, одна з найскорботніших дат в історії нашого народу, спогади про яку, ще довго будуть пронизувати наші серця гострим болем. Чорнобиль і досі для нас є незагоєною раною. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

На  вшанування 38 роковин Чорнобильської трагедії у нашому ліцеї були проведені виховні заходи, присвячені  вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною власного життя та здоров’я боролися з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.

25 – 26 квітня в нашому ліцеї були проведені дистанційно виховні заходи, присвячені  Дню Чорнобильської трагедії.

Для учнів 6 класу педагог – організатор Подус З.П. провела  виховну  годину "Таємниця мирного атома".

Бібліотекар ліцею підготувала  віртуальну  книжкову  виставку літератури

"Чорнобиль - довгий слід трагедії" для учнів 3-11 класів.

Онлайн бесіду "Чорнобильська катастрофа та її наслідки" для учнів 6 класу провів класний керівник Бабенко В. Я.

Сьогодні відбулась ранкова зустріч або  "Чорнобиль - біль України" для учнів 7-9 класів, яку підготувала і провела педагог-організатор ліцею.

Класний керівник 11 класу Одновол К.А. провела онлайн бесіду "Біль, який з роками не зникає " для своїх учнів.

Онлайн бесіду " Чорнобиль не має минулого часу"  провела педагог – організатор для учнів 5 класу.

Урок пам'яті "Чорнобильська катастрофа: що сталося, причини і наслідки" та "Проблеми Чорнобильської АЕС" для учнів 11 класу провів дистанційно вчитель фізики Несвітайло Ю.І.

Минули роки після трагічної аварії. Але й зараз б’ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля… Вони нагадують: пам’ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай пнуться до сонця трави, хай повертаються з чужини журавлі, несучи на крилах радість зустрічі з рідно землею. Хай кожен новий день сповнює ваші серця миром, спокоєм, одухотвореністю!