День Святого Миколая

19 груд. 2019
19 грудня в закладі був проведений святковий концерт до Дня Святого Миколая

19 грудня - день Святого Миколая, найочікуваніше свято у році для усіх дітлахів. Тож в цей день малеча з нетерпінням чекає цього гостя до себе з подарунками. Щоб принести іскорку казковості, порадувати дітей та привітати їх з цим прекрасним святом був проведений святковий концерт "Святий Миколай, ти до нас завітай!".
За традицією, на свято учнів прийшли привітати казкові персонажі, янголятка, чортик, зі своїми неймовірними виступами і, звичайно ж, Святий Миколай. Учні закладу розповідали вірші, співали пісень.
Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися, добре вчитися. Ще довго лунали привітання, веселий сміх щаcливих дітей.
Тож, нехай Миколай - чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття, а також мирного неба та благополуччя!